О ф і ц і й н и й    с а й т
Архів новин

1 вересня, День знань, особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення, i кожне людське серце, хвилюючись, відгукується на заклик першого дзвінка!

У цей день Андрушівський професійний ліцей  прийняв  у свою дружню родину  першокурсників, які виявили бажання навчатися робітничим професіям сільськогосподарського та кулінарного напрямків. Урочиста  лінійка присвячена Дню знань розпочалася з виконання Гімну України та підняття Державного Прапора України. З вітальним словом до педагогів, учнів та батьків  звернувся директор ліцею Сословський Василь Михайлович. Він наголосив, що Андрушівський професійний ліцей радо приймає нове покоління – майбутнє нашої  України, адже саме у Ваших руках у недалекому майбутньому опиниться доля нашої держави.  Новий навчальний рік розпочався: одні переступили поріг навчального закладу вперше, для інших – цей навчальний рік стане випускним. Для усіх учнів закладу створені чудові умови для здобуття освіти і професії.

Слайд1

 По закінченню лінійки, яка завершилася  дзвоном срібного дзвоника  класні керівники запросили учнів до навчальних кабінетів  на перший урок «Україна – європейська держава».

Слайд2

Класні керівники груп нагадали учням про події становлення незалежності України, наголосили присутнім про особисту відповідальність за долю своєї держави та українського народу, розуміння своєї причетності до подій, що відбуваються в Україні.

Слайд3

А дирекція ліцею тим часом провела загальні збори з батьками першокурсників,на яких ознайомили батьків з організацією навчально-виховного процесу в ліцеї. Також були дані відповіді на всі запитання батьків.

З нагоди Дня знань та початку навчального року дирекція ліцею бажає  педагогічному колективу міцного здоров’я, терплячості та натхнення, а всім учням головне – успіхів у здобутті нових знань. Нехай перші професійні старти  будуть незабутніми, наповненими  враженнями, творчістю і креативністю.

Заступник директора з виховної роботи Тетяна Грезіна