О ф і ц і й н и й    с а й т
Архів новин

   Легкокрилим птахом пролітають роки.  І ось нашому рідному ліцею вже 95 років. Поважний вік для навчального закладу – є що згадати, над чим задуматися, та найголовніше – є чим пишатися, адже сьогодні  в Андрушівському  професійному ліцеї є міцна база , яка готує  кваліфікованих фахівців, національно свідомих громадян держави, інтелектуальних і духовно гармонійних особистостей. З міцними  теоретичними знаннями, практичними навичками, морально-естетичними цінностями, переданими від мудрих наставників, тисячі учнів сміливо й упевнено відкривають для себе нові горизонти професійної діяльності.

Слайд3

  Урочисті заходи з нагоди відзначення 95-річного ювілею Андрушівського професійного ліцею також були приурочені Дню працівника освіти відбулися 29 вересня. На свято  завітали багато вельмишановних та дорогих ліцею  гостей. Це  наші педагоги,  працівники і ветерани Андрушівського професійного ліцею, учні, батьки, випускники, всіх років, представники районної ради, райдержадміністрації.

Слайд4

   Під час проведення святкового концерту гості привітали колектив ліцею та нагородили кращих працівників, вручили цінні подарунки.

  Начальник загального відділу районної державної адміністрації Демченко Сергій Дмитрович за дорученням голови районної державної адміністрації Курсон К.І та заступник голови районної ради Ляшук Михайло Миколайович привітали колектив, вручили Подяку Сословському В.М. та колективу Андрушівського професійного ліцею за наполегливу і самовіддану працю, високий професіоналізм у підготовці робітничих кадрів та з нагоди 95-річчя з дня утворення Андрушівського професійного ліцею та Дня працівників освіти та подарували подарунок ліцею. Сергій Дмитрович  та Михайло Миколайович відзначили Грамотами з нагоди 95-річчя з дня утворення Андрушівського професійного ліцею та Дня працівників освіти: Іщенка Д.П., Шаховця П.І., та Подяками: Леонець Л.В., Дубовчук Н.В., ветеранів праці: Куксу В.А., Коханчука Б.Р., Черкавського Л.В., Іванюка А.В.

   Колектив  та учнів ліцею  привітав  присутній в залі Голова райкому профспілки працівників АПК Дергай Анатолій Борисович та вручив подяку за якісну підготовку кваліфікованих робітників для підприємств району, успішне навчання та виховання в учнів ліцею, любові до Батьківщини і свого народу. Анатолій Борисович подарував учнівській футбольній команді  футбольній м?яч та побажав здобуття нових перемог.

Присутніх в залі педагогічних працівників, ветеранів освітянської ниви ліцею, учнів  привітали та вручили подарунок  випускники ліцею 1977р. Сікорський Микола Леонідович та Гаврилюк Микола Васильович.

   Історія нашого навчального закладу, наповнена хвилюючими подіями, які ми будемо згадувати з гордістю та любов’ю. Із трепетом та натхненням. Нині в ліцеї сформовано висококваліфікований кадровий потенціал – досвідчені фахівці-ентузіасти своєї справи, які передають учнівській молоді власні знання, енергію, розум, уміння, які люблять свій ліцей і пишаються ним. Успішну роботу ліцею не можна уявити без працівників навчальної частини, бібліотеки, бухгалтерії, господарської служби та гуртожитку, які своєю повсякденною, на перший погляд не завжди помітною, але такою необхідною і сумлінною працею роблять вагомий внесок у забезпечення навчально-виховного процесу.

   Багатство ліцею – це не тільки міцні матеріально-технічна, навчально-методична та інформаційна бази, досвідчені кадри викладачів, а й, насамперед – учні: випускники –  нинішні і майбутні – змінюється зв’язок поколінь, що допомагає підтримувати добрі традиції навчання і виховання в системі професійно-технічної освіти, окреслювати перспективи розвитку, виживати в складних умовах, готувати фахівців на рівні державних вимог і сучасного виробництва.

   З вітальною промовою та словами вдячності виступив директор ліцею – Сословський Василь Михайлович :

-«Хочу відзначити, що процес підготовки до сьогоднішнього свята був тривалим і насиченим, багато вдалося зробити – вважаю, що зроблено по максимуму наших можливостей, тому хочу щиро подякувати за організацію і проведення свята заступнику директора з виховної роботи Грезіній Тетяні Миколаївні та керівнику гуртка художньої самодіяльності Семеняці Наталії Володимирівні, а також всім працівникам ліцею та учням.

   Дозвольте щиро привітати всіх присутніх з сьогоднішнім святом, подякувати нашим шановним гостям – Ваша допомога і підтримка для нас надзвичайно важливі, висловити впевненість, що нове покоління викладачів і учнів буде гідним спадкоємцем традицій нашого навчального закладу з підготовки висококваліфікованих робітників для нашої незалежної держави»

   Шлях, який пройшов наш ліцей  за 95 років, заслуговує на повагу. Це живий літопис наполегливої, натхненної праці викладачів та учнів  на шляху до визнання своєї ролі у суспільстві.

   А секрет успіху такої життєдайної енергії, великого творчого потенціалу, наснаги та вміння педколективу, – то це і історичне минуле, і бурхливе сьогодення, і віра в майбутнє освіти України, що допомагають осмислити сенс життя.