О ф і ц і й н и й    с а й т
Архів новин

«ЧАС УЧНІВСТВА ПОЗАДУ»

Ліцею! Мій доме, моя родино,

Моя маленька рідна Україно,

Ти іскру радості даруєш нам,

Порив словам, незвіданим думкам.

   16 лютого в Андрушівському професійному ліцеї відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів кваліфікованих робітників за професією «Кухар» учням випускної групи №152.  От і добігли до кінця роки навчання у ліцеї. Так хотілося швидше його закінчити, щоб відчути себе впевненими, незалежними, самостійними. І ось ця мить настала.

На урочистому святі з вітальною промовою до випускників звернувся директор ліцею Василь Михайлович Сословський, який тепло і сердечно  привітав випускників із закінченням навчання та побажав їм зайняти гідне місце в житті, успішно реалізувавши себе в професійній діяльності. Також своє напутнє слово дали класний керівник групи – Леонець Л.В.та майстер виробничого навчання Комінарець Н.Ф.

Тепер наші випускники самостійно й наполегливо прокладатимуть шлях до омріяного майбутнього,здобуваючи вищу освіту чи працюючи за обраним фахом. Кращі серед них були відзначені грамотами за сумлінне ставлення до навчання та активну участь у громадському житті ліцею . Без уваги не залишилися і батьки кращих учнів,від імені дирекції  Андрушівського професійного  ліцею їм були вручені подяки за відмінне виховання своїх дітей.

Окрасою свята стали випускники Омельченко Д.О. і Шептицька О.В., які отримали Диплом кваліфікованого робітника з відзнакою.

Увесь наш педагогічний колектив пишається Вами! Час пливе! Живіть достойно. Хай  Вам щастить!