О ф і ц і й н и й    с а й т
Архів новин

21 грудня учні випускних груп Андрушівського професійного ліцею  разом з випускними класами Андрушівської гімназії та ЗОШ №1 за запрошенням штабу «Абітурієнт» завітали на День відкритих дверей до Київського Національного Університету культури і мистецтва.

Екскурсія вищим навчальним закладом розпочалась з спілкування та  реєстрації на штабі «Абітурієнт-2018», після чого учні вирушили до модернізованих науково-практичних і творчих лабораторій факультетів готельно-ресторанного і туристичного бізнесу;кіно і телебачення; музичного мистецтва; дизайну і реклами; економіки, права та ІТ; культурології; режисури і шоу-бізнесу.

Знаковою подією екскурсії стала зустріч із Михайлом Поплавським, який надав учням батьківські поради та висловив свої теплі вітання: «Ніколи не зупиняйтесь на досягнутому. Атакуйте життя! Ставте перед собою високі цілі та йдіть крізь терни до зірок. Зрозумійте чого ви щиро хочете,що робить вас щасливими, і зробіть це своєю професією!».

День промайнув неймовірно швидко. Молодь була вражена неймовірною екскурсією, цікавим і повчальним спілкуванням із Михайлом Поплавським, викладачами і студентами вузу. Залишаючи Університет культури, багато хто з учнів хотіли б повернутися до нього , але вже під час вступної кампанії 2018.