О ф і ц і й н и й    с а й т
Архів новин

Майбутнє за  Вами – кваліфіковані робітники!

14 лютого 2020 року у актовій залі  Андрушівського професійного ліцею  відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів кваліфікованих робітників за професією 5122 «Кухар»  здобувачам освіти  випускної групи № 172 .

25 випускників навчального закладу впродовж двох  з половиною років опановували професію, здобували знання та відпрацьовували практичні навики з приготування їжі під керівництвом викладача професійно-теоретичної підготовки Грезіної Т.М. та майстра виробничого навчання Комінарець Н.Ф.

З  вітальною промовою до випускників звернувся директор ліцею Сословський Василь Михайлович, який тепло і сердечно привітав випускників із закінченням навчання та побажав їм зайняти гідне місце в житті, успішно реалізувати себе в професійній діяльності.  Також з напутнім словом до випускників звернулися класний керівник Леонець Л.В. та майстер виробничого навчання Комінарець Н.Ф. Слова вдячності педагогічному колективу та настанови випускникам від імені батьків пролунали з вуст мами Журенко Оксани Василівни. Кращі  випускники ліцею  були нагороджені грамотами, а їх батькам оголошено подяки за зразкове виховання . Випуск пройшов на високому рівні і свідченням цьому була значна кількість присутніх, які заповнили актову залу. Концертна програма надихала святковим настроєм усіх учасників заходу.

«Минуло два з половиною роки  з тієї пори, коли Ви прийшли у наш чудовий навчальний заклад і протягом цих років ми змінювалися разом: працюючи, навчаючись, відпочиваючи. Вже сьогодні Ви багато в чому навчились, стали дорослими. Але, перш за все , Ви стали добрими, свідомими, зібраними і трудолюбивими громадянами нашої незалежної України. Увесь  педагогічний колектив пишається Вами. Разом із тим, нам так буде Вас не вистачати. Адже, навчаючись Ви робили ще багато хороших справ. За роки навчання Ви брали активну участь в олімпіадах, конкурсах, ярмарках, різних масових заходах, які проводилися в ліцеї та районі . Ви приносили навчальному закладу перемоги на конкурсах та олімпіадах. Велике Вам за це спасибі»

Дорогі випускники!

Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, успіхів, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів! Нехай знання та практичні навички, отримані  в ліцеї , стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть досягти омріяних вершин у вашій майбутній діяльності. Божого благословення Вам, щедрої долі, вірних друзів, наснаги, оптимізму та невичерпної енергії!

Всі випускники тепер самостійно й наполегливо прокладатимуть  шлях до омріяного майбутнього, здобувши освіту за обраним фахом. А  колектив Андрушівського професійного ліцею запрошує на навчання випускників шкіл Андрушівського району  9 та 11 класів за слідуючими професіями:

8331Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (категорії«А1», А2»,»В1»),7233Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, 8322Водій автотранспортних засобів ( категорія «С»)-термін навчання 3 роки;

5122 Кухар -термін навчання 2,5 роки;

8331Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (категорії«А1»), 8322 Водій автотранспортних засобів ( категорія «С»)-термін навчання 1 рік.