О ф і ц і й н и й    с а й т
Архів новин

21 лютого 2019р. в Андрушівському професійному ліцеї відбувся випуск 172 групи з професії 5122 «Кухар», класний керівник Солоха Т.М. та майстер виробничого навчання Грезіна Т.М..

Свято увібрало в себе усі найкращі традиційні відтінки. Святково прикрашала сцена з використанням святкового декору стала свідком не тільки піднесеного хвилювання всіх присутніх, але і прекрасного виступу ведучих соціального педагога Щербини І.В. та вихователя Семеняки Н.В. Класний керівник Солоха Т.М. і майстер в/н Грезіна Т.М. піднесли атмосферу свята до рівня діалогу довіри і гордості за достойний випуск, підкреслюючи працьовитість і наполегливість випускників.

Слова вдячності, змішані з нотками жалю і трішки вологими очима, ми почули з вуст Тулубінської Вікторії та Рудюк Людмили від імені всього випуску і від себе особисто. Напутні слова, щиро і вдячно,  говорила мама Рудюк Людмили, Тетяна Василівна.

Пісня для випускників та всіх присутніх дарувала зі сцени Дергай Наталія. У фіналі свята фотосесія і….

… на порозі вже чекає доросле життя!

Хай щасливою для наших випускників буде дорога самостійного життя! Хай завжди поруч будуть вірні друзі та мудрі наставники.