Атестаційне портфоліо

Атестаційне портфоліо

30 березня 2018р. відбулося засідання атестаційної комісії АПЛ, викладачі та майстри виробничого навчання підтверджували свої кваліфікаційні категорії. Педагогічні працівники подали свої напрацювання за міжатестаційний період.

Талант, радість та успіх крокують поруч!

Талант, радість та успіх крокують поруч!

Насиченим та плідним для Андрушівського професійного ліцею промайнув минулий тиждень. 20 березня в Андрушівському професійному ліцеї відбувся щорічний обласний огляд-конкурс «Профтехосвіта має талант» серед учнівської молоді професійно-технічних навчальних закладів Житомирщини. Одним із пріоритетних напрямів діяльності АПЛ є виховна робота серед молоді, яка спрямована на розкриття в них творчих здібностей та талантів, підвищення їх культурного рівня,… Continue reading »

Насичений березень

Для учнів АПЛ березень 2018 року виявився насиченим: ліцейська олімпіада з “Електротехніки”, переможець – учень 2 курсу Голуб Максим, ліцейська олімпіада з “Інформаційних технологій”, переможець – учень 3 курсу Постой Андрій. Завдання були у вигляді тестів відкритої та закритої форми та практичної роботи.

Вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого учні Андрушівського професійного ліцею взяли участь в місцевому заході  вшанування учасників бойових дій на території інших держав .  Також в заході взяли участь голова районної державної адміністрації, голова районної ради, міський голова, працівники управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації, представники державних установ та організацій району,  учні  шкіл 10-11 класів, громадськість та засоби масової інформації…. Continue reading »

Пам’яті небесної сотні

З метою належного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, сприяння утвердженню в Україні ідеалів свободи і демократії, збереженню та донесенню до сучасників і майбутніх поколінь інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття в Андрушівському професійному ліцеї  20 лютого 2018 року відбулася година пам’яті «Небесної Сотні». Ліцеїсти згадали про основні події Єврореволюції, переглянули цикл відеосюжетів про… Continue reading »

“Так ніхто не кохав…”

14 лютого в бібліотеці Андрушівського професійного ліцею відбувся літературний вечір на тему: «Так ніхто не кохав…» присвячений  Дню закоханих . Захід організувала і провела  бібліотекар ліцею-Постернак Наталія Францівна.Метою цього заходу було: розширити літературну освіту учнів, поглибити читацьку культуру , розвинути літературні творчі здібності учнів, виховати естетичні смаки , закріпити громадянські та моральні світоглядні позиції учнів на… Continue reading »

«ЧАС УЧНІВСТВА ПОЗАДУ»

«ЧАС УЧНІВСТВА ПОЗАДУ»

«ЧАС УЧНІВСТВА ПОЗАДУ» Ліцею! Мій доме, моя родино, Моя маленька рідна Україно, Ти іскру радості даруєш нам, Порив словам, незвіданим думкам.    16 лютого в Андрушівському професійному ліцеї відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів кваліфікованих робітників за професією «Кухар» учням випускної групи №152.  От і добігли до кінця роки навчання у ліцеї. Так хотілося швидше… Continue reading »

Педагогічні читання 2018 року

Педагогічні читання 2018 року

З 02.01.2018р. по 12.01.2017р. в ліцеї відбулись педагогічні читання, де розглядались питання про використання інноваційного – комунікаційних технологій на уроках виробничого навчання, як засобу підвищення якості знань учнів. Оцінювалась технологія роботи в малих групах, можливості і обмеження, яким чином застосовуються інноваційні технології при вивченні математики, що таке Нові вершини педагогічної майстерності, хмарні технології та дистанційна… Continue reading »

Житомирщина – моя мала Батьківщина

26 грудня 2017 року відбулося нагородження переможців щорічного обласного конкурсу творчих робіт “Житомирщина – моя мала Батьківщина”, який проводив Житомирський Державний Технологічний Університет. Приємно відзначити, що Диплом Першого Ступеня отримала учениця 162 групи Андрушівського професійного ліцею, Блащук Юлія за дослідження теми “Чесний підприємець – портрет успішної людини” під керівництвом викладача Леонець Лесі Володимирівни.

Екскурсія до Київського Національного Університету культури і мистецтва

Екскурсія до Київського Національного Університету культури і мистецтва

21 грудня учні випускних груп Андрушівського професійного ліцею  разом з випускними класами Андрушівської гімназії та ЗОШ №1 за запрошенням штабу «Абітурієнт» завітали на День відкритих дверей до Київського Національного Університету культури і мистецтва. Екскурсія вищим навчальним закладом розпочалась з спілкування та  реєстрації на штабі «Абітурієнт-2018», після чого учні вирушили до модернізованих науково-практичних і творчих лабораторій… Continue reading »