Обласна методична секція педагогічних працівників механізації сільського господарства

By   07.11.2017

19 жовтня 2017 року на базі Андрушівського професійного ліцею було проведено засідання  обласної методичної секції педагогічних працівників механізації сільського господарства  на тему «Удосконалення навчально-виробничого процесу підготовки кваліфікованих робітників для сільськогосподарської галузі».

 Відкрила семінар методист НМК ПТО Колчик О.Г., яка звернула увагу членів секції на особливості організації навчально-виробничого процесу в ПТНЗ сільськогосподарського профілю у зв’язку із впровадженням нових державних стандартів ПТО, зокрема з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва».

Слайд1

 Директор Андрушівського професійного ліцею Сословський В.М. провів презентацію навчального закладу, розповів про напрями професійної підготовки та їх розвиток.

  Члени секції відвідали та обговорили відкриті уроки:

Слайд4

 – Урок (бінарний) теоретичного навчання в гр. № 161, 2-го курсу, професія «Тракторист-машиніст с/г виробництва. Слюсар з ремонту с/г машин та устаткування». Водій а/тр засобів», з предмету: «Сільськогосподарські машини» на тему: «Сівалки», викладач: Іщенко Д.П., майстер в/н Шевчук О.П в ході уроку викладачем та майстром виробничого навчання було продемонстровано присутнім ефективні методи і прийоми навчання та контролю навчальних досягнень учнів на уроці. Викладач також ознайомив колег з комплексним методичним забезпеченням предмета..;

Слайд3

Слайд1

Слайд3

 – Урок виробничого навчання в гр. № 151, 3-го курсу, професія «Тракторист-машиніст с/г виробництва. Слюсар з ремонту с/г машин та устаткування». Водій а/тр засобів», тема «Захист с/г техніки від корозії. На уроці виробничого навчання широко застосовувались інноваційні виробничі та навчальні технології.

Слайд1