О ф і ц і й н и й    с а й т
Архів новин

19 жовтня 2017 року на базі Андрушівського професійного ліцею було проведено засідання  обласної методичної секції педагогічних працівників механізації сільського господарства  на тему «Удосконалення навчально-виробничого процесу підготовки кваліфікованих робітників для сільськогосподарської галузі».

 Відкрила семінар методист НМК ПТО Колчик О.Г., яка звернула увагу членів секції на особливості організації навчально-виробничого процесу в ПТНЗ сільськогосподарського профілю у зв’язку із впровадженням нових державних стандартів ПТО, зокрема з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва».

Слайд1

 Директор Андрушівського професійного ліцею Сословський В.М. провів презентацію навчального закладу, розповів про напрями професійної підготовки та їх розвиток.

  Члени секції відвідали та обговорили відкриті уроки:

Слайд4

 – Урок (бінарний) теоретичного навчання в гр. № 161, 2-го курсу, професія «Тракторист-машиніст с/г виробництва. Слюсар з ремонту с/г машин та устаткування». Водій а/тр засобів», з предмету: «Сільськогосподарські машини» на тему: «Сівалки», викладач: Іщенко Д.П., майстер в/н Шевчук О.П в ході уроку викладачем та майстром виробничого навчання було продемонстровано присутнім ефективні методи і прийоми навчання та контролю навчальних досягнень учнів на уроці. Викладач також ознайомив колег з комплексним методичним забезпеченням предмета..;

Слайд3

Слайд1

Слайд3

 – Урок виробничого навчання в гр. № 151, 3-го курсу, професія «Тракторист-машиніст с/г виробництва. Слюсар з ремонту с/г машин та устаткування». Водій а/тр засобів», тема «Захист с/г техніки від корозії. На уроці виробничого навчання широко застосовувались інноваційні виробничі та навчальні технології.

Слайд1