О ф і ц і й н и й    с а й т
Архів новин

Насиченим та плідним для Андрушівського професійного ліцею промайнув минулий тиждень.

20 березня в Андрушівському професійному ліцеї відбувся щорічний обласний огляд-конкурс «Профтехосвіта має талант» серед учнівської молоді професійно-технічних навчальних закладів Житомирщини.

Одним із пріоритетних напрямів діяльності АПЛ є виховна робота серед молоді, яка спрямована на розкриття в них творчих здібностей та талантів, підвищення їх культурного рівня, розвиток естетичних, професійних та моральних якостей.

Саме в цей непростий для України час дуже важливо розвивати та підтримувати національно-патріотичний дух. Привітали всіх учасників концерту та виступили з напутніми словами представники Житомирського державного будиноку художньої та технічної творчості директор – Ткачук Неля Дмитрівна та методист – Бахур Ніла Станіславівна. Вони подякували наставникам творчої молоді, які вчать молоде покоління прекрасним традиціям народних танців і співів, знають і шанують сучасне мистецтво, прищеплюють учням сценічну культуру. Це важлива й клопітка робота, мета якої – прославити свій рідний край у слові й пісні, його духовну красу й оригінальність.

Усі номери відзначалися патріотизмом, оригінальністю й неповторністю. Юні артисти з хвилюючою щирістю виходили на сцену і відтворювали образи своїх героїв. Талановиті, обдаровані діти демонстрували свою любов до пісні, до танцю, до художнього слова. Глядачі із захватом аплодували кожному учасникові виступу. Тематична направленість концертної програми представлена у формах літературно-музичних композицій, інсценованих піснях, хореографічних композицій, авторській поезії присвяченої воїнам АТО, уривків з драматичних творів.

Учнями ліцею також була представлена виставка творчих робіт присвячена Великоднім святам, під назвою «Сміється писанка у всій своїй красі.»

Захоплюючі  відчуття і враження від свята були в тих учнів які  вперше брали участь у концерті. Такий сплеск почуттів навряд чи залишить осторонь від цієї благородної справи бодай одного викладача і його вихованців.

Особливих слів заслуговують нові сценічні костюми. Вони були вдало й зі смаком підібрані. Цвітіння вишиванок надовго заполонило зал Андрушівського професійного ліцею.

Особливої подяка заслуговують  керівники гуртків навчального закладу – Семеняка Н.В. та Чуйко О.Д. які доклали не мало зусиль для розкриття юних талантів, а ліцеїсти в котре продемонстрували присутнім свої таланти, майстерність виконання різножанрових творів та безмежну любов до рідного краю та Батьківщини в цілому.

 

Так само цікаво та насичено пройшов день 28  березня  2018  року. На базі Андрушівського професійного ліцею  відбулось засідання секції голів методичних об’єднань класних керівників, вихователів ,під керівництвом методиста НМК ПТО Чистякової  В.П.,  на тему: “Педагогіка успіху: стратегія радісного виховання».

Ця тема турбує не тільки  сучасних викладачів, гуманізації освіти велику увагу приділяли і педагоги-класики. «Успіх у навчанні — єдине джерело внутрішніх сил дитини, які породжують енергію для подолання труднощів, бажання навчатися», – стверджував  В.О.Сухомлинський.

Відкрив засідання з теплими привітаннями учасникам та розповів про перспективи розвитку навчального закладу в сучасних умовах, директор ліцею  Сословський Василь Михайлович.

Засідання проходило  у формі круглого столу. З презентацією системи роботи методичного об’єднання класних керівників, вихователів АПЛ на тему: « Педагогіка успіху: стратегія радісного виховання.  Створення ситуацій успіху – одна із умов гуманізації виховного процесу» виступила голова методичної комісії класних керівників, вихователів Андрушівського професійного ліцею  Григорчук І.О.

Педагогічними працівники ліцею були підготовлені та проведені  такі  відкриті виховні заходи:

-відкрита виховна година  на тему: «Бути успішним це мистецтво»,класний керівник: Грезіна Т.М.

– заняття з елементами тренінгу на тему: «Шлях до успіху», практичний психолог :Сіра Т.О.

– виховний  захід на тему:  «Успіх це радість,а радість-свято», вихователь Семеняка Н.В.

Під час аналізу відвіданих виховних заходів лунали найкращі відгуки в адресу педагогічних працівників, які їх підготували та провели.

Підсумки роботи засідання методичної секції підвела методист НМК ПТО Чистякова В.П., яка відзначила створення належних умов адміністрацією ліцею для проведення засідання круглого столу.

Такі методичні заходи допомагають педагогам ділитися досвідом, підвищувати свою професійну майстерність.