О ф і ц і й н и й    с а й т
Архів новин

Відповідно до плану роботи ліцею на 2018/2019 навчальний рік та з метою розвитку здібностей    здобувачів освіти, підвищення їх інтересу до предметів, сприяння утвердження української мови як державної, піднесення її престижу, виховання у молодого покоління українців поваги до свого народу, мови і традицій, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, підвищення рівня мовної освіти в Україні, загальної мовної культури та збереження історичних відомостей та пам’яток протягом 11-15 березня 2019 року в ліцеї був проведений тиждень  методичної комісії суспільно – гуманітарного напрямку, який включав у себе комплекс навчально-виховних заходів , спрямованих на розвиток творчості учнів , поглиблення знань з історії, англійської мови , української мови та літератури, удосконалення професійної майстерності вчителів, збагачення їхнього педагогічного досвіду.

Під час проведення тижня було проведено :

11.03.2019р.відкритий виховний захід до 205-ї річниці з дня народження Т.Г.Шевченка з учнями 181, 171, 172, 161 груп , яки провела викладач української мови та літератури О.В.Козачук.

12.03.2019р.  відбувся відкритий захід   з англійської мови у 171 групі з теми «Happy English» який провела викладач англійської мови Беспалова А.В.  Була створена англомовна атмосфера, здобувачі освіти висловлювали особисті думки с приводу причин вивчення  англійської.

Також цього дня  була проведена історична вікторина на тему «Містами України » між учнями 171-172 групами, яку провела вчитель історії Люшенко Н.П . Метою даного заходу було узагальнити та розширити  знання учнів про Україну, як державу, зі своєю історією, культурою, народними звичаями та традиціями , виховувати любов до рідного краю , почуття самовідданості рідній землі та гордості за неї. заходи розширили і поглибили знання учнів з гуманітарних дисциплін та підвищили інтерес до вивчення історії й культури України.