О ф і ц і й н и й    с а й т
Архів новин

Тиждень методичної комісії педагогічних працівників за професією “Кухар”

Відповідно до плану роботи  методичної комісії педагогічних працівників за професією «Кухар» в Андрушівському професійному ліцеї проводився тиждень  з професії з  28.11.2016р. по 02.12.2016р, в якому приймали участь учні груп 142,152,162.

28.12.2016р конкурс на кращу стін – газету приваблював яскравістю кольорів, насиченістю корисної та цікавої інформації,  віршами.  У цьому заході учні всіх груп кухарів  разом з майстрами виробничого навчання Грезіною Т.М. та Комінарець Н.Ф. зобразили тематику «Моя професія – кухар».

slajd1

Так  29.11.2016р. з метою  популяризації професії у навчальному закладі  проведено конкурс фахової майстерності   серед учнів другого та третього курсів.  Програма конкурсу передбачала виконання теоретичних та практичних завдань. За підсумками двох турів рішенням журі призові місця посіли: І місце – команда «Гарячий  шоколад» учнів 142 групи ( Харитонюк Юлія, Осолінська Каріна, Саміла Галина)    майстер виробничого навчання  Грезіна Т.М. , II місце- команда «Гурман» учнів 152 групи (Омельченко Дмитро, Юзва Інна, Пастовенська Марина ) майстер виробничого навчання  Комінарець Н.Ф.

slajd2

Не менш цікаво пройшов і третій день тижня, так  30.11.16р. викладачем спец.предметів Виничук О.Б. та майстром виробничого навчання Грезіною Т.М. було проведено внутрішьоліцейний відкритий урок на тему «Технологія приготування та способи подачі кави».  Урок мав нетрадиційну форму – бінарний. Учні продемонстрували зацікавленість до цієї теми шляхом виконання випереджувального завдання, так учениця 142 групи Вакун Вікторія продемонструвала власні аплікації-малюнки із зерен кави,  які зробила власноруч. Родзинкою уроку було проведення майстер-класу, на якому майстер продемонструвала учням прийоми технологічного процесу  приготування напоїв із кави таких як «Доміана», «Кава глясе»(з морозивом),було застосовано нові  виробничі технології для   приготування  напою «Кава Латте». Урок проведено на достатньому методичному рівні. Викладачем та майстром виробничого навчання застосовувались  інтерактивні методики, з  мультимедійним супроводом. Учні показали високий та достатній рівень знань, були активними.

slajd3

Епогеєм проведення тижня під керівництвом голови методичної комісії Виничук О.Б. учні провели кулінарну виставку на тему «Хліб –усьому голова». На якій продемонстрували широкий асортимент  кулінарних виробів виготовлених своїми руками. Широкий асортимент булочок та пиріжків з різними начинками , крокодила та вітальну паляницю всім бажаючим  пропонували учні 152 групи Омельченко Дмитро та Шептицька Оксана. Виставка супроводжувалась мультимедійною презентацією на тему «Свята і будні кухарів». Випічку разом з чаєм скуштували миттєво, а аромат тримався ще довго.

slajd4

Цікавою і змістовною була екскурсія учнів першого та другого курсів 2.12.2016р. на підприємство харчування «Бізон». Під час екскурсії учні ознайомилися з сучасним устаткуванням, розмаїтим асортиментом страв, а також зустрілися з роботодавцем.

slajd5

Шкода, що все миттєво завершується, життя вирує своїми повсякденними клопотами, але майбутнє за  кращими спеціалістами –професіоналами, якими являються випускники Андрушівського професійного ліцею, а викладачі та майстри виробничого навчання за професією «Кухар» завжди йдуть в ногу із сучасністю та  працюють над удосконаленням навчально-виховного процесу.