О ф і ц і й н и й    с а й т
Архів новин

Роки в училищі так швидко пролетіли,

Нестримний час, мов птах, летить кудись.

Здається, вчора ми за парти сіли,

Аж глянь, вже сорок років пронеслись…

4 червня 2017року в Андрушівському професійному ліцеї  відбулося хвилююче і величне свято – Вечір зустрічі з випускниками  1977 року групи № 7 за професією «Тракторист машиніст широкого профілю». Навчальний заклад гостинно відчинив свої двері, запрошуючи випускників у рідні стіни, які навіки залишаються у пам’яті, бо тут промайнули найкращі роки життя – роки безтурботного юнацтва. Свято проходило під назвою «Зустріч поколінь 1977-2017», адже гостями заходу були не лише випускники  та  педагогічні працівники минулих років,а й теперішні учні та педагогічний колектив нашого навчального закладу.  Рідний ліцей  зібрав  в своїх стінах гостей різних поколінь, але всіх їх об’єднувало одне — це любов до свого  навчального закладу та  повага до своїх викладачів,  майстрів виробничого навчання. Варто сказати, що випускники зустрілися вперше за 40 років. Їхні  Обличчя   світилися радістю та   очікуванням  зустрічі з юністю. Адже багато хто з них не бачився з друзями та викладачами  вже багато років. А так хочеться дізнатися, як склалася доля у кожного з них.

Слайд9Слайд8

З  теплим  вітальним словом  виступив  директор Андрушівського професійного ліцею Сословський Василь Михайлович. За поданням випускників 1977 року групи №7 були нагороджені відзнакою «За відданість справі», медаллю «Знання, душу, серце – дітям» педагогічні працівники які, навчали, виховували, допомагали, підтримували   та відкрили  їм шлях  в доросле самостійне життя ,а зараз знаходяться на заслуженому відпочинку: Кукса В.А. – директор СПТУ №2, Хвостенко В.В., Листопадова В.М – викладачі, Цалко В.П., Іванюк А.В., Кучернюк В.І. – майстри виробничого навчання. Ініціатором зустрічі  та нагородження педагогічних працівників став колишній учень  відмінник,профорг  групи, а зараз полковник міліції, учасник АТО, учасник бойових дій, начальник штабу – Сікорський Микола  Леонідович .

Слайд10

Хвилиною мовчання були вшановані колишні викладачі і випускники,  які відійшли у вічність.

Багато теплих слів на адресу училища, викладачів було сказано випускниками 1977 року випуску. Колишні учні – Боденчук Г.В., Горбатюк В.І., Горобець О.І., Дудар В.М., Марущак О.П., Лучкін О.С., Матвійчук А.В., Музичко В.О., Правик С.І., Сікорський МЛ., Яцкий В.П. висловили подяку своїм викладачам  за отримані знання і досвід, за ту впевненість і віру в себе, яку вони несуть на протязі свого дорослого життя. Роки після закінчення училища пролетіли непомітно, по-різному склалася доля.  Більшість  з них працювали і  працюють за спеціальністю яку отримали в Андрушівському СПТУ № 2 (Андрушівський професійний ліцей), і навіть знаходячись на заслуженому відпочинку  продовжують працювати трактористами, водіями, комбайнерами, адже любов до землі  та  здобутої професії дає можливість реалізувати себе і в сьогоденні.

Програму зустрічі сторінку за сторінкою «гортали» привітні ведучі, без яких не проходить жодна урочиста подія у ліцеї-вихователь Семеняка Н.В. (керівник  гуртка  художньої самодіяльності) та учениця I курсу Блащук Ю.І. Гостей свята вітали святковим концертом з масою цікавих номерів: вокальних, танцювальних, гумористичних, учасники гуртка художньої самодіяльності .

Слайд11

Слайд12

Звучали вірші та пісні, особливий захват викликала демонстрація слайдів, на яких випускники впізнавали себе, своїх одногрупників. Байдужих не було! Все пройшло урочисто і, головне, на теплій, дружній ноті.

Слайд13

Шановні випускники! Зичимо вам успіхів, невичерпного життєвого оптимізму та здійснення всіх задумів. І пам’ятайте – ви завжди бажані гості у стінах рідного училища. До нових зустрічей!