О ф і ц і й н и й    с а й т
Архів новин

15 лютого учні Андрушівського професійного ліцею взяли участь в місцевому заході  вшанування учасників бойових дій на території інших держав .  Також в заході взяли участь голова районної державної адміністрації, голова районної ради, міський голова, працівники управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації, представники державних установ та організацій району,  учні  шкіл 10-11 класів, громадськість та засоби масової інформації.

Біля пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам всіх локальних війн, зібралися сивочолі побратими, щоб згадати бойові будні, друзів, з якими пліч-о-пліч відстоювали інтереси народів інших країн.

Перед присутніми виступив комісар районного військового комісаріату. До підніжжя пам’ятника були покладені квіти. Урочистою ходою всі направилися в міський парк до Алеї Слави, де відбувся мітинг з нагоди вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

На сьогодні в Андрушівщині живих учасників афганської війни нараховується 47 чол., а учасників бойових дій на території інших держав – 54 чол. Ми схиляємо голови перед вічною пам’яттю солдат, які не повернулися  живими на рідну землю при виконанні військового обов’язку не тільки на територіях інших держав, а й в зоні АТО. Усі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять про полеглих та поклали квіти до меморіальної плити, на якій викарбувані імена загиблих в Афганістані земляків.