О ф і ц і й н и й    с а й т
Архів новин

 

Час учнівства позаду,

попереду-пора звершень,

пора самостійного дорослого життя.

Так 1 липня 2017 року,у Андрушівському професійному ліцеї відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів кваліфікованих робітників за професією 8331«Тракторист машиніст сільськогосподарського виробництва»(категорія А1,А2,В1), 7233«Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування» (рівень кваліфікації 1-2 розряд) ,8322 «Водій автотранспортних засобів» (категорії С), учням випускних груп №141 та №163.

Слайд1

Слайд1

На урочистому святі з вітальною промовою до випускників звернувся директор ліцею Василь Михайлович Сословський, який тепло і сердечно  привітав випускників із закінченням навчання та побажав їм зайняти гідне місце в житті, успішно реалізувавши себе в професійній діяльності. Також своє напутнє слово дав класний керівник групи №141- Іщенко Дмитро Петрович. Він побажав випускникам міцного здоров’я, успіхів, реалізації задумів і творчих планів!

Минуло три роки з тієї пори, коли  теперішні випускники  прийшли у наш навчальний заклад і протягом цих років ми всі разом змінювалися: працюючи, навчаючись,відпочиваючи. А вже сьогодні вони  багато чому навчилися,стали дорослими, але перш за все стали добрими, свідомими, зібраними і трудолюбивими громадянами нашої незалежної  України.

Тепер наші випускники самостійно й наполегливо прокладатимуть шлях до омріяного майбутнього, здобуваючи вищу освіту чи працюючи за обраним фахом. Кращі серед них були відзначені грамотами за сумлінне ставлення до навчання та активну участь у громадському житті ліцею. Без уваги не залишилися і батьки кращих учнів,від імені дирекції  Андрушівського професійного  ліцею їм були вручені подяки за відмінне виховання своїх дітей.

 Випуск пройшов  на високому рівні і свідченням цього була велика кількість присутніх гостей. Концертна програма надихала святковою енергією та веселим настроєм усіх учасників заходу.

Дорогі випускники, ви йдете в доросле життя в складний для країни, для нашого суспільства, час.

Частина підприємств скорочує чисельність працюючих, але завжди залишаються ті хто вміє і хоче працювати, ті хто організований, дисциплінований і відмінно знає свою справу. Таких фахівців ми і готуємо . Професії, які ви отримали потрібні сільському господарству, вони затребувані в  усіх куточках нашої держави. Ми сподіваємось, що Ви будете успішними як на виробництві, так і в особистому житті.

Слайд2

Увесь наш педагогічний колектив пишається Вами. Час пливе! Живіть достойно. Хай  Вам щастить!

Тетяна Грезіна заступник директора з виховної роботи